Omówienie wyników testu

Twój łączny wynik punktowy:

Poniżej 101 punktów

Poziom Twojego poczucia wartości jest dość niski. Często myślisz o sobie źle i krytykujesz siebie. Porównujesz się do innych i karzesz za błędy. Masz skłonność do perfekcjonizmu i nadmiernie przejmujesz się błędami. Unikasz sytuacji konfliktowych, ale ulegasz innym i brakuje Ci asertywności. Zdarza Ci się nie lubić i nie akceptować siebie. Brak wiary w siebie powoduje, że nowe wyzwania wywołują u Ciebie niepokój. Dlatego może zdarzać Ci się unikać poznawania nowych ludzi lub w ich towarzystwie jesteś nieśmiała. Twoje nawyki i przekonania obniżają Twoją samoocenę potwierdzając Ci, że jesteś mniej warta.

Brak wiary w siebie może powodować trudności z realizacją celów i niechęć do brania odpowiedzialności co możesz nadrabiać przepracowaniem. Może prowadzić do stresu i frustracji.

 

Między 102-202 punkty

Masz już trochę zbudowane poczucie wartości. Warto jednak wprowadzić zmiany, które pozwolą Ci zaprzyjaźnić się z sobą i poczuć dobrze we własnej skórze. Jeszcze bardziej uwierzyć w siebie i realizować marzenia. Śmiało zabierać głos i bronić własnego zdania.

 

Powyżej 202 punktów

Jesteś na doskonałej drodze do osiągnięcia wysokiego poczucia własnej wartości. Masz dobrą relację z samą sobą, potrafisz o siebie dbać i wierzysz we własne możliwości. Ludzie dostrzegają Twoją naturalną pewność siebie wynikającą z wiary w siebie. Potrafisz wyznaczać sobie cele, które następnie śmiało realizujesz. Dobrze czujesz się z ludźmi i potrafisz swobodnie rozmawiać z nimi, nawet jeśli się nie zgadzacie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak poprawić swoje wyniki zerknij TUTAJ

Tabela Wyników dla poszczególnych kategorii:

Oto jak można poczuć się pewniej i polubić siebie